Forum Biznesowe Pogranicza 2022

Forum Biznesowe Pogranicza to najważniejsza gospodarcza impreza północno-wschodniej Polski. Park Naukowo Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach oraz Miasto Suwałki organizują szóstą już edycję Forum pod hasłem „Energia i biznes”  17 – 18 listopada 2022 r. W tych dniach sale konferencyjne Parku znów zapełnią się przedsiębiorcami, przedstawicielami władz publicznych, organizacji i instytucji otoczenia biznesu.

Forum to okazja do dyskusji o najbardziej aktualnych wyzwaniach i problemach polskiej gospodarki. To wydarzenie kongresowe, które ma na celu zgromadzenie przedstawicieli przedsiębiorców, instytucji okołobiznesowych, ekspertów, samorządowców oraz administracji rządowej, aby wspólnie zastanowić się nad problematyką bezpieczeństwa energetycznego w Polsce, która znajduje się w samym środku kryzysu, a ceny paliw oraz energii rosną w galopującym tempie. Chcielibyśmy poruszyć tematy nowoczesnych rozwiązań na rynku energetycznym, wdrożeniu rozwiązań klastrowych oraz jak w tym procesie transformacji odnajdują się polskie firmy.

Organizacja ww. przedsięwzięcia w Suwałkach jest promocją firm z całego regionu pogranicza z możliwością prezentacji i promocji ich oferty eksportowej, a także nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami zagranicznymi.

Edycje z lat 2016-2021

2016 Forum Biznesowe Pogranicza • 2017 Food Industry Life • 2018 Metal Industry Design • 2019 Tourism Industry Hotels
2021 Nowa Rzeczywistość | Nowe Wyzwania
2016 Forum Biznesowe Pogranicza
2017 Food Industry Life
2018 Metal Industry Design
2019 Tourism Industry Hotels
2021 Nowa Rzeczywistość | Nowe Wyzwania
Edycje Forum